Panda Internet Security indir

Panda Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yeni virüs ve zararlı yazılımlara karşısında koruma güvencesi veren Panda Internet Security, bu işlemleri yaparken “Kolektif Hafıza” özelliği tamamen sistemi yormaz.

Gücünü bulut bilişimden (cloud) alan Panda Internet Security, veritabanını hafifletirken kolektif zihin doğru koruma gücünü artırıyor. Topluluğu hakiki zamanlı tehlikeli yazılımlardan koruyan program yeni sürümünde eskisinden daha da güçlü. Panda Internet Security 2016 bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi virüslere, ajan yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, kimlik hırsızlarına ve tüm diğer internet tehlikelerine aleyhinde korur.

2016 Sürümünde Öne Meydana Çıkan Özellikler:

Her türlü fena amaçlı yazılıma karşı koruma. Panda topluluğundan toplanan bilgi baştan sona, sizi aşina ve bilinmeyen bütün fena amaçlı yazılımlara karşısında reel zamanlı korur. Panda USB Aşısı, PC ve USB sürücünüzü bulaşmaya aleyhinde korur. Sanal Klavye doğruca, parolanızı tehlikesiz bir şekilde yazın. Panda Güvenli Tarayıcı (sandboxing): Bir web sitesinin tehlikeli olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? Siteye, Güvenli Tarayıcı (sandboxing) üzerinden risk almadan erişin. ARTI! Multimedya/Oyun Modu: çoklu etraf dünyasının keyfini sürün ve aralıksız oyun oynayın. Antivirüsünüz, canınızı sıkmadan izlemeye devam eder. Yeni Ev Ağı Yöneticisi evinizdeki bilgisayarların emniyet durumlarını denetler. Panda GüvenliCD bilgisayarınızdaki bütün kötü amaçlı yazılımları temizler. En son antivirüs teknolojilerini edinmek için İnternete bağlanır. Gelişmiş Ebeveyn Denetimi doğru, çocuklarınızın uygunsuz içerikle karşılaşmadan İnternette dolaşmasını sağlayın. 2GB Online Yedekleme üzerinden, verilerinize her yerden ulaşın. Nerede olursanız olun, Uzaktan PC Erişimi doğruca konut veya meslek bilgisayarınıza erişin. Dosya şifreleme ile dosyalarınızı meraklı gözlerden koruyun. Silinmiş dosyaların geri alınabileceğini biliyor muydunuz? Dosyaları, kimsenin erişemeyeceğinden belirlenmiş olarak, sonsuza dek silin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi