Panda USB Vaccine indir

Panda USB Vaccine indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Antivirüs programlarıyla göz dolduran Panda’nın bedava araçlarından olan USB Vaccine, USB belleklerden bilgisayarınıza yayılan tüm zararlı yazılımları engeller. Sistem için aşılama yöntemi uygulayan araç taşınabilir cihazlarda zara

Taşınablilir cihazların kullanımı artıkça bu cihazlar üzerinden yayılan zararlı yazılımlarda gün geçtikçe artıyor. USB bellekler, dijital kameralar, zihin kartları, MP3 oynatıcılar gibi aklınıza gelebilecek her nesil portatif cihazdan sisteminize bulaşabilecek zararlı yazılımları bloke eden Panda USB Vaccine‘in aşılama yöntemiyle her cins cihazı güven içinde bilgisayarınıza takabileceksiniz.

Bilgisayarınızın ve taşınabilir cihazın AutoRun özelliğini pasifize eden program autorun.inf enfeksiyonuna karşısında güvenlik sağlıyor. Program kullanıcılara iki seçenek sunuyor: Bilgisayarın AutoRun özelliğini aşılamak ya da USB cihazın AutoRun özelliğini telkin etmek. Windows’un otomatik çalıştırma özelliğini alıkoymak için pratik bir yol sunan Panda USB Vaccine sayesinde zararlı yazılımların yayılmasını karşılayan autorun.inf enfeksiyonundan korunacaksınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi