Paper indir

Paper indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Paper, kullanıcıların ek yapılandırma ayarlarıyla uğraşmadan üzerinde çizim de yapabilecekleri bir metin editörüdür.

Paper, ilk bakışta kullanıcıların üstünde kendi notlarını alabilecekleri kolay bir not defteri alternatifi ve metin editörü olarak görünüyor olsa da şart birazcık daha farklıdır.

Basit bir metin editörüymüş gibi kullanabileceğiniz Paper yardımıyla ekstra yapılandırma ayarlarıyla uğraşmadan, program yardımıyla oluşturmakta olduğunuz metin dosyaları içerisine çizimlerinizi ekleyebilir ve çizimlerle metinlerin bir arada olduğu çalışmalarınızı tek bir dosya olarak kaydedebilirsiniz.

Hem karalamalarınızın keza de yazmış olduğunuz bütün metinlerin tek bir dosya olarak saklanması, başlı başına güzel bir özellik olarak dikkat çekmektedir.

Metin vurgulama, satır daraltma, arama arabulucu ve çizim aracı için sıkıştırma seçenekleri programın artı yönleri aralarında yer almaktadır.

Hem Paper yardımıyla bazı metin dosyalarını ayrıca görüntüleme ayrıca de düzenleme şansına sahip olacaksınız. Fiilen fazla basit ve elverişli bir metin editörü ve karalama arabulucu olan Paper’ı mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi