Passkey Lite indir

Passkey Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Passkey Lite DVD ve Blu-ray disklerinizin parola korumasını zahmetsizce kaldırabileceğiniz başarılı bir yardımcı programdır.

Passkey Lite ile DVD ve Blu-ray disklerinizin varsa parola korumalarını kolayca kaldırarak içeriklerine ulaşabilirsiniz. Program ücretsiz oluşu ve yaptığı işlevler ile kendi kategorisinin en başarılı yazılımlarından birisi olarak göze çarpmakta.

Alan kodu farketmeksizin saniyeler içinde kopya korumasını kaldırabilir ve kolayca istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Aşina bütün geçiş anahtarı algoritmalarını başarıyla çözüp disklerinizi kopyalamanıza olanak sağlar. Minik boyutu ve bedava oluşuyla denemeye bedel bir program.

Özellikleri:

DVD’lerinizi rahatça sabit diskinize veya anlamsız bir DVD’ye kaydedebilirsiniz. DVD’lerinizi iPod, Xbox 360, Zune, Archos, Cep Telefonu, PDA yada mobil cihazlara uygun olarak dönüştürebilirsiniz. CSS, CPPM, RC, RCE, APS, UOPs, arccos, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 gibi tanıdık tüm DVD korumalarını destekler. Herhangi abes bir DVD diske yazma işlemini destekler. Hızlı kopyalama ve yazma. sıkça yeni güncellemeler ile desteklenir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

45 kez indirildi