Password Corral indir

Password Corral indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Password Corral, sahip olduğunuz şifrelerin hepsini tek bir yerde şifreleyerke korumanızı karşılayan faydalı ve bedava bir yazılım.

Aklınızda tutmanız gereken parola ve hesap sayısının çokluğundan dert yanıyorsanız ve saklayabilmek için güvenli bir program arıyorsanız Password Corral aradığınız program olabilir. Bedava olarak sunulan yazılım, bütün şifrelerinizi tek bir parola ile özel koruma sağlıyor. Programı indirip kurduktan sonradan tek bir karmakarışık şifre belirleyerek bütün şifrelerinizin kontrolünü gerçekleştirebiliyorsunuz.

Son zamanlarda internet ortamı git gide güvensiz bir ortam olmaya başladı ve bu durumdan muzdarip o kadar fazla kullanıcı bulunuyor. Otomatik olarak kaydedilip kullanılan şifreler kolayca çalınabildiği gibi, akılda da tutmanın baskı olduğunu biliyorum. Bu gibi durumlarda şifrelerinizi keza kimseyle paylaşmamak keza de güvende olmalarını karşılamak için geliştirilen parola yönetimi programlarından bir tanesini kullanarak sıkıntınızı çözebilirsiniz. Password Corral bunlardan bir tanesine ve kişisel kullanımlar için adamakıllı bedava olarak sunuluyor.

Şifrelerinizin güvenliğini karşılamak için Blowfish ve Diamond2 şifreleme yöntemi kullanan yazılım, sakladığınız bütün şifreler için kısa izah etme ve yorumlar yazabilmenizi sağlıyor. Keza eklediğiniz şifrelerinize link ekleyerek direkt olarak nerede kullanıyorsanız kolayca istediğiniz ortamlara erişebiliyorsunuz. Programa eklediğiniz şifrelerin korunması için belirtilen bir vakit belirleyerek bu zaman sonunda baştan koruma atayabiliyorsunuz.

Kişiselleştirilebilir bir program olan Password Corral, program üzerindeki yazı boyutları, renkleri ve dış görünüş seçenekleri gibi ayarları dilediğiniz şekilde düzenlemenize olasılık sağlıyor. Tasarım açısından azıcık eski kalmasına karşın kullanımı son derece kolay olan program girift ve bulunması zorlama şifreler bulmakta zorlanıyorsanız sizin için tesadüfen şifreler de oluşturabiliyor.

Teker teker eklemiş olduğunuz şifreleri baştan şifreleyerek yedekleme yapmanızı sağlayan program bu nedenle bilgisayarınızın başına bir şey gelmesi gibi ihtimallerde tüm şifrelerinizi de kolayca kurtarmanızı sağlıyor. Eğer şifre sayınız 10 ya da çok daha fazlaysa, Password Corral işe parola yönetim ve koruma işlemlerinizi rahatlıkla yapmak için mutlaka denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi