Password Dragon indir

Password Dragon indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bedava bu parola idare programı baştan sona artık parolalarınızı güvenle saklayabilecek ve sadece belli başlı şifreyi girerek bütün parola ve bu şifreler ile ilgili verilere zahmetsizce ulaşabileceksiniz.

Password Dragon Windows üstünde çalışabilen bir parola yönetim yazılımıdır. Yüksek şifreleme teknikleri ile korunan kullanıcı şifrelerinizi güvenle saklayabileceğiniz ve yerleri geldiğinde kullanabileceğiniz ayrıntılarıyla bedava bir yazılım olan Password Dragon ile isterseniz rastgele şifre yaratan bir yazılım olarak da kullanabilirsiniz. BlowfishJ algoritması kullanılarak yaratılan bu yüksek güvenlikli şifre idare yazılımı doğru artık parolalarınızı güven içerisinde tutabileceksiniz.

Basit kullanımlı ve ücretsiz olmasının yanısıra casus veya reklam yazılımlar da içermemektedir. Kullanıcı arayüzü epeyce kullanışlıdır. Yalnızca genel şifreyi hatırlayarak ve girerek tüm şifrelerinize ulaşabilirsiniz.

Kayda Değer! Linux, Windows, Mac ve USB hafıza üzerinden de çalışabilen bu program ile bütün şifreleriniz güven içerisinde olacak.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi