Password Prime indir

Password Prime indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Şifrelerinizi güvenli bir yerde saklamak için kullanabileceğiniz bu bedava program ile artık şifreleriniz tehlikesiz bir şekilde saklayabilir ve yeri geldiği zaman onları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bu program maalesef bundan böyle indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere taramak isterseniz Şifreleme kategorimize göz atabilirsiniz.

Şifrelerinizin kontrolünü geri alın. Bilgisayarınızdaki herhangi birisi ,bir hacker bile olabilir, kolayca hesaplarınıza erişebilir ve tarayıcınız üzerinden internet hesaplarınıza erişebilir. Her site için bambaşka ve güç birçok parola göstermek da oldukça girift ve zordur. Password Prime sizin yerinize bu şifreleri hatırlar ve hepsine erişimi engeller. Oysa tek bir parola ile bu programa girebilir ve tüm şifrelerinizi görebilirsiniz.

Özellikler:

Tüm kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi kullanıldıkları yerlere göre kaydedin. Yüzlerce şifrenize erişmek için müşterek bir parola kullanımı sunar ve bu sayede şifrelerinize sadece siz erişebilirsiniz. Bütün bilgiler şifreli ve tehlikesiz şekilde tutulmaktadır. Ve daha çoğu özellik.

Bilgisayarınızda veya tarayıcınızda herhangi bir şifre girdiğinizde bu şifreyi algılar ve isterseniz kendi erişilemez veribankasına kaydeder. Bu sayede tüm şifrelerinizi güven içinde saklayabilir ve gerektikleri yerlerde fazla basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

16 kez indirildi