PasswordMaker indir

PasswordMaker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için PasswordMaker programı, kriptografik karıştırma işlevi tamamen girift benzersiz parolalar oluşturur.

Windows için PasswordMaker programı, kriptografik karıştırma işlevi baştan sona karmakarışık benzersiz parolalar oluşturur.

Kendine ait giriş sistemi olan fazla sayıda web sitesi ziyaret ediyorsunuz. Reel emniyet istiyorsanız her biri için karışık ve benzersiz parolalara gereksinim duyarsınız. PasswordMaker programı işte bu aşamada istediğiniz güvenliği sunuyor. Sahip olduğu SHA-256 kriptografik karıştırma işlevi doğruca karışık parolalar yaratıyor. Oluşturulan bütün parolalara bir uzman parolası ile ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz bunların herkes için ayrı bir uzman parolası girebilirsiniz.

Programı indirip kurduktan daha sonra çalıştırın. Ilk Olarak bilirkişi parolanızı yaratın. Oluşturulan bütün parolalar için aynı parolayı kullanabilirsiniz. Uzman parolası, güvenlik sebepleri yüzünden kaydedilmemektedir. Bu yüzden tümü için tek parola kullanmak içten olur.

URL gibi bir anahtar sözcük girin ya da oluşturulan parolayı ilişkilendirmek üzere bir sözcük girin. Sonra rastgele bir mizah oluşturun. Bu espriyi oluşturmak isteğe bağlıdır. Bunu yaparak daha tehlikesiz parolalar oluşturabilirsiniz. Ardındaki parolanız oluşturulacaktır. Bu parolayı göstermek istediğiniz yere kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Parolanın yazılmış olduğu yer birkaç saniye içinde silinecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi