PatchCleaner

PatchCleaner

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PatchCleaner sisteminizi basit ve hızlı bir şekilde optimize etmenize/temizlemize olasılık sağlayan piyasanın en popüler optimizasyon programlarının başında gelmektedir.

PatchCleaner, Windows Installer dizinini arındırmak ve disk alanını tahliye etmek için planlanmış bir asistan programdır.

Uygulamalar Windows İşletim Sisteminde yüklendiğinde ve güncellendiğinde yükleyici, (.msi) dosyalarını ve düzeltme eki (msp) dosyalarını saklamak için “c: \ Windows \ Installer” gizli bir dizini kullanılır. Bu dosyalar, güncelleme, yazılım ekleme veya kaldırma işlemi esnasında oldukça önemlidir. Bu klasördeki bütün dosyaları tek tek silmek bir çözümken, bunlara dair klasörleri tek tek yeniden açmanız gerektiğinden hem tehlikeli ayrıca de uğraştırıcı bir iştir.

Bilgisayarınıza yeniden yamalandıkça ve güncellendikçe, bu montaj dosyaları eski haline gelir ve her seferinde arkalarında artıklar bırakırlar. Bu patavatsız dosyalar bilgisayarınızda gigabytelarca yer kaplayabilirler. PatchCleaner bu artık dosyaları tanımlar ve bunları diğer bir yere taşımanıza veya silmenize müsade verir. Böylece hard diskinizde yer açabileceksiniz. Hatta eski bilgisayarlarda açtığınız yerin 5 ila 10 GB aralarında değiştiğini de hatırlatmakta üstünlük var. 

İndir

38 kez indirildi