PC Tools Firewall Plus indir

PC Tools Firewall Plus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınıza dıştan gelebilecek tüm atak ve tehlikelere karşısında sizi güvende tutan, zararlı yazılımlardan ve kişilerden sizi koruyarak interneti daha güvenli ülkü getiren gelişmiş ve ücretsiz bir güvenlik

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı dıştan gelebilecek tüm saldırı ve tehlikelere karşı koruyarak interneti sizin için daha tehlikesiz ışık halkası getiren bedava bir emniyet duvarı programıdır. Üstün güvenlik ağı ve gelişmiş emniyet duvarı filtrelemeleri sayesinde trojan, worm gibi zararlı yazılımlara ve hacker saldırıları gibi tehlikelere hemen karşısında koyarak zararlı etkenlerin bilgisayarınıza sızmasını engelleyen bu yazılım kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızı korumak için manâlı bir program.

İnternet kullanımının çabucak yayıldığı şu günlerde, internet tuzaklarının da hızla yayılması bilgisayar kullanıcılarını farklı alanlara yönlendirilmiş tehlikeler ile karşısında karşıya bırakmaktadır. Bütün bu tehlikelerden korunmak ve bilgisayarıların daima güvende kalmasını karşılamak için ilave emniyet duvarı programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

PC Tools Firewall, ister acemi olsun ister profesyonel tüm kullanıcılara hitap eden kolay kullanımlı, kolay ve iyice bedava bir program olarak kuvvetli bir alternatiftir.

 

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi