PCKeeper Antivirüs indir

PCKeeper Antivirüs indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PCKeeper Antivirüs, bireysel yada meslek amaçlı kullandığınız bilgisayarlarınızı virüsten uzaktan tutan faydalı ve başarılı bir antivirüs programı.

PCKeeper Antivirüs, bilgisayarınızı dıştan gelecek zararlı virüs ve trojanlerden koruyabilmek için kullanabileceğiniz güvenilir ve etkileyici bir antivirüs programı. Deneme sürümünü bedava olarak kullanabileceğiniz program, hafifliği baştan sona bilgisayarınızı yormuyor, hatta arkaplanda çalıştığını bile unutabiliyorsunuz.

Uyumlu olarak virüs veritabanı güncellemesi yapılan program, sizi bütün online tehlikelere aleyhinde koruyor. Özellikle son yıllarda büyüyen internet dolandırıcılıklarına karşı koruma sağlayabileceğiniz yazılım, internet üzerinde gezinirken karşılaşacağını tehlikelere aleyhinde önlemler almanızı sağlıyor. Böylece güvenli bir şekilde dilediğiniz gibi internet kullanımı sağlayabiliyorsunuz.

Bilgisayar tecrübenize tarafından değişen bir koşul olmasına rağmen, çok deneyimli bir bilgisayar kullanıcı olsanız bile zaman zaman aldanabiliyorsunuz. bu nedenle ben çok iyi bilgisayar kullanıyorum ve her şeyi bilirim demeyerek bu tür bir program kullanmanız tekrar tekrar güvende kalmanızı sağlar. Örneğin bir kaç sene öncesine kadar ben de hiç bir antivirüs programı kullanmazdım. Lakin sonradan herhangi bir durum yaşamama karşın, kullanmam gerektiğini anlayarak kullanmaya başladım. Eğer siz de kullanabileceğiniz bir antivirüs programı istiyorsanız, PCKeeper Antivirüs’ü ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Hoşnut kalmanız durumunda programın lisansını satın alarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Programı ilk yüklediğinizde otomatik olarak tüm bilgisayarınız taranıyor ve güvenli olmayan yer alan dosyalar ya karantinaya alınıyor yada siliniyor. Böylece bilgisayarınızda yer alan yüm zararlı dosyalardan kurtulabiliyorsunuz.

Dilekçe içerisinde yer alan canlı destek doğru 7 gün 24 saat canlı yardım alabiliyorsunuz. Böylece kendiniz çözemediğiniz sorunlar için dilediğiniz zaman canlı takviye hattına danışabilirsiniz. Canlı takviye ekranı programın sağ tarafında açılır – kapanır menü olarak duruyor. İhtiyacınız olmadığında kapalı tutarak programın arayüzünü küçültebiliyorsunuz.

İnternet üzerinde yapılan saldırıların artmasıyla birlikte her bilgisayarda bulunması gereken programlardan bir her birine olan PCKeeper Antivirüs’ün oldukça güvenilir olduğunu ve etkili çalıştığınız söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi