PCMedik

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows kullanıcılarının başına gelen ani sistem çökmeleri ve bilgisayarın nedensiz yavaşlamasına karşı sisteminizi düzenleyerek sizi bu sorunlardan kurtarabilecek kullanımı basit bir sistem düzenleme programı.

PCMedik bilgisayarınızda yer alan işletim sisteminin ayarlarını, bir anda çökmelere aleyhinde aranjör ve bilgisayarınızın performansını arttıracak seçenekler bulunduran bir programdır. Basit ve kullanışlı olup, tüm ayarlamaları kolaylıkla yapabilir. Bilgisayar ayarlarında düzenleme yaparken hiçbir şekilde sisteminizde kilitlenme ile karşılaşmazsınız.

PCMedik programı sayesinde bilgisayarınızda oluşan kasıt veremediğiniz çökmeler ve sisteminizdeki sebepsiz yavaşlamalar iyice ortadan kalkacaktır. Program ile yaptığınız düzenlemeler bittiğinde sisteminiz gözle görülür bir şekilde hızlanacaktır.

Programın özellikleri:

Windows kaydını ve sistem dosyalarını düzenlediğinden herhangi bir kilitlenme yaşanmaz. Kapsamlı OverClock yardımı Geniş sistem analizi ile sorun yaratabilecek hataları bulur ve ortadan kaldırır. Bilgisayarınızı otomatik olarak düzenleyebilme seçenekleri içerir.

İndir

37 kez indirildi