PDF Compressor V3

PDF Compressor V3

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pdf Compressor V3, hazırladığınız yükske boyutlu PDF dosyalarının boyutunu düşürmek için kullanabileceğiniz bir programdır.

PDF Compressor V3, PDF dosya boyutlarını azaltabilen bir araçtır.

Birine e-posta ile göndermek istediğiniz büyük bir PDF dosyanız varsa ancak bu dosya çok büyükse ya da herhangi bir sebeple PDF dosyalarının boyutunu azaltmak istiyorsanız bu vasıta size tezgâhtar olabilir.

PDF Compressor V3, taranmış PDF dosyalarını sıkıştıran ve PDF dosyasının boyutunu 30 MB’dan yalnızca 8 MB’a (Sıkıştırma Oranı: yüzde 23) çabuk ve basit bir şekilde indiren belirtilmiş süreyle bedava bir Windows asistan programıdır.

Bu vasıta, kullanıcıların daha iyi sıkıştırılmış netice ve içerik kalitesi almak için sıkıştırma değerini değiştirmelerini sağlar. Keza, program toplu modu destekler ve kullanıcıların bir defada yüzlerce PDF belgesini sıkıştırmasını sağlar.

PDF Compressor V3’ü kullanırken unutulmaması gereken durumlardan bir tanesi de sıkıştırma sonunda ortaya çıkacak dosya boyutunun, ilk dosya boyutuna tarafından oluştuğudur. Yani 100mb dosyayı küçülttüğünüzde, 80mb boyutundaki bir dosyayla benzer sonucu alamayabilirsiniz. Fakat basit kullanımı ve sade tasarımıyla böylesine ihtiyaçlarınız için PDF Compressor birebirdir.

İndir

33 kez indirildi