PDF-XChange Editor

PDF-XChange Editor

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PDF-XChange Editor, Windows kullanıcıları için bedava, hızlı, minik boyutlu, zengin özellikli PDF düzenleme programı.

PDF-XChange Editor, Windows XP’den 10’a bütün bilgisayarlarda süratli çalışan, minik boyutlu ve zengin özellikli ücretsiz PDF görüntüleyici ve düzenleyici. PDF dosyası oluşturma, düzenleme, izah etme ekleme, imzalama ve OCR dahil bir PDF düzenleme programından beklediğiniz bütün özellikleri sunuyor. Üstelik bedava indirip kullanabiliyorsunuz.

Windows platformunda sayısız PDF görüntüleme ve düzenleme programı mevcut oysa çoğu ücretsiz sürümünde çoğu özelliği sunmuyor ya da belirli bir süreliğine ücretsiz kullanabiliyorsunuz. PDF-XChange Editor, Adobe Acrobat XI değin etkin bir PDF programı olarak karşımıza çıkıyor.

PDF-XChange Editor, ücretsiz olmasına rağmen acayip şekilde pro olarak satılan PDF programlarının yeteneklerine sahip. Tarattığınız bir evrak, fotoğraf veya yazı dosyasını PDF formatına dönüştürmeden Microsoft Office dokümanlarını açma, düzenleme ve çevirmeye, PDF belgesine temas ve açıklama eklemekten PDF belgenize filigran, resim ve arkadaki plan eklemeye, PDF belgenizi şifrelemekten (128/236 bit AES ve 40/128 bit RC4 şifreleme) PDF belgesindeki yabancı kelimeleri çevirmeye birçok etkileyici özelliğe sahip PDF-XChange Editor.

İndir

36 kez indirildi