PDFMerge indir

PDFMerge indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PDFMerge, sahip olduğunuz aniden fazla PDF dosyasını birleştirmenize olanak karşılayan ücretsiz bir PDF birleştirmek programıdır.

PDFMerge, bilgisayar kullanıcılarının değişmez diskleri üzerinde yer alan pat diye çok PDF dosyasını birleştirerek tek bir PDF dosyası haline getirebilecekleri ücretsiz bir programdır.

Özellikle yanı konuyla ilgili birdenbire çok PDF dökümanını ayrı olarak saklamak yerine, konuyla ilgili bütün PDF dosyalarını birleştirerek tek bir dosya olarak saklamak veya paylaşamak fazla daha rasyonel olacaktır.

Arkadaşlarınızla veya meslek ortaklarınızla paylaşmak istediğiniz ansızın pozitif PDF dökümanını PDFMerge yardımıyla birleştirebilir ve tek bir PDF dökümanı haline getirerek paylaşabilirsiniz. Bu sayede pat diye artı dosya göndermek yerine tek bir dosya göndererek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

aynı zamanda program yardımıyla üzerinde çalışmakta olduğunuz ansızın pozitif PDF dökümanını birleştirerek, tek bir PDF dökümanı üstünde çalışabilir ve vakit kazanabilirsiniz. Çünkü PDF dosyalarının birini kapatıp diğerini açma derdini bu sayede ortadan kaldırmış olacaksınız.

neticede ansızın fazla PDF dosyasını birleştirmek konusunda oldukça başarılı ve elverişli bir program olan PDFMerge’ü bütün kullanıcılarımıza öğüt ederim.

Anekdot: Kurulum sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlara ait montaj teklifleri sunulmaktadır. böylece kurulum işlemi esnasında karşınıza gelecek olan tekliflere uyarı etmenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi