Peer to Fight indir

Peer to Fight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Peer to Fight, bilgisayarınızı tarayarak zararlı yazılımlar hakkında kullanıcılara rapor sunan bedava bir güvenlik programıdır.

Peer to Fight, kullanıcıların bilgisayarlarını zararlı yazılımlara aleyhinde süratli bir şekilde tarayan ve tarama işlemi sonrasında bulduğu zararlı dosyalarla ilgili kullanıcılara rapor sunan kullanışlı bir tezgâhtar emniyet programıdır.

Özellikle bilgisayarında herhangi bir zararlı yazılım olabileceğinden şüphelenen kullanıcılar için geliştirilmiş olan Peer to Fight, kullanıcıların şüphelerini onarmak için kullanabilecekleri ücretsiz bir yazılım olarak da dikkat çekmektedir.

Programın tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça basit kullanımlıdır. Tek yapmanız gereken “Scan” butonuna basarak bilgisayarınızı incelemek ve tarama işlemi ardından “Report” butonuna basarak tarama sonucu raporlanan bilgileri görüntülemektir.

bununla birlikte çıkarılabilir diskleri incelemenize de olanak tanıyan program ile çıkarılabilir disklerinizi taratmak için yapmanız gereken tek şey programın kullanıcı arayüzü üstünde yer alan “Removables Disks” tikini işaretledikten sonradan tarama işlemini başlatmaktır.

Bilgisayarınızda herhangi bir zararlı yazılım olabileceğinden şüpheleniyorsanız, ücretsiz ve ufak dosya boyutlu bir program olan Peer to Fight‘ı kullanmanızı öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi