PersianKeyLogger indir

PersianKeyLogger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PersianKeyLogger uygulaması ile bilgisayarınızda gerçekleştirilen işlemleri zahmetsizce tescil altına alabilirsiniz.

Bilgisayarımızı başkalarının kullandığından ve aynı zamanda bu kişilerin zararlı içerikler ürettiğinden, başkalarına veri kaçırdığından veya istemediğimiz işlemler yaptıklarından şüpheleniyorsak kullanabileceğimiz en etkin araçlar arasında keylogger uygulamaları bulunuyor. Zira bu uygulamalar klavyeden basılan tüm tuşların kayıtlarını tutup raporladıkları için bilgisayarımız üstünde gerçekleştirilen tüm işlemlere varmak olası ülkü geliyor.

PersianKeyLogger da keylogger uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Basit kullanılır arayüzü ve bol seçenekleri bir uçtan bir uca istediğiniz bütün detaylara karar vermeniz de olası ülkü geliyor. Zira bu seçenekleri kullanarak hangi detayların tutulacağını, nereye raporlanacaklarını ve hem online olarak yedeklenip yedeklenmeyeceklerini de belirleyebiliyorsunuz.

Öyle ancak, programın yalnızca belirlediğiniz bir klasörde yaşanacak değişiklikleri kayıt altına almasını karşılamak zeka mümkün. Bu sayede kayda değer verilerinizi içeren dizinlerin daha etkili bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Basılan bütün klavye tuşları bir TXT dosyasına kaydedileceği için daha sonra bu kayıtları zahmetsizce Notepad uygulamasını kullanarak inceleyebilirsiniz.

Eğer kaliteli ve ücretsiz bir keylogger uygulaması arıyorsanız PersianKeyLogger uygulamasına kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi