PhotoFunia indir

PhotoFunia indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PhotoFunia, yüzlerce efekt sunan bulut tabanlı resim düzenleme uygulamasıdır.

PhotoFunia, gösteri doymuş bir tecrübe sunan bulut tabanlı resim düzenleme aracıdır. Fotoğrafınızı çekin ve sihri bakmak için sadece bekleyin. Fotoğraflardaki yüzleri otomatik olarak tanıyan özel teknolojisi ile uyarı çeken uygulama, fotoğraflarınızı güzel kılan birçok efekt sunuyor.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir fotoğraf uygulaması olan PhotoFunia ile fotoğraflarınıza çarpıcı efektler haricinde eğlenceli yüz foto montajları meydana getirmek için de kullanabilirsiniz. 300 farklı efekt içerisinden birini beğenin, arkasında fotoğrafınızı seçin ve gerisini PhotoFunia uygulamasına bırakın.

PhotoFunia yüzlerce fotoğraf efektine basit ulaşmanızı sağlayan sade ve kavranabilir arayüz ile gelmektedir. Sizin için önerilen ve en yeni efektlere göz atabilir, tüm efektlere tek tıkla ulaşabilir, en sık kullandığınız, beğendiğiniz efektleri favorilere ekleyebilirsiniz. Özel bir efekt arıyorsanız arama kutusu, belirli bir fotoğraf için efekt arıyorsanız kategoriler bölümü emrenize amade. Bütün resimlerinize ulaşmak için ise Galeriler bölümünü kullanabilirsiniz.

PhotoFunia, efekt ekleyebileyeceğiniz ve resimlerinizi iyileştirilebileceğiniz ücretsiz, basit kullanımlı inanılmaz bir kullanım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi