Pic Stitch indir

Pic Stitch indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pic Stitch, kolaj hazırlamanın yanında fotoğraflarınızı iyileştirmek için de kullanabileceğiniz bir kullanım.

Pic Stitch, ayrıca dokunmatik ekranlı Windows 8 cihazlarda hem de olağan masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen kolaj hazırlama ve fotoğraf düzenlemeyi bir arada sunan bir kullanım.

Olağanüstü fotoğraflarınızı çerçeve ile süslenmiş kolajlara dönüştürebileceğiniz uygulamalardan biri olan Pic Stitch, tablet ve bilgisayarlarla çalışacak şekilde planlanmış, kullanımı son derece basit yani profesyonel kullanıma hitap etmeyen kolaj hazırlamanın yanında fotoğraflarınızı gerek efektlerle gerekse de kırpma, döndürme gibi araçlarla istediğiniz şekle getirebileceğiniz bir dilekçe.

sosyal medya uygulamalarında kullandığımız filtrelerin yanında 200 bambaşka kolaj düzeni ve 13 bambaşka resim en yükseklik oranını barındıran kullanım ile hazırladığınız kolajları Facebook, Twitter veya e-posta aracılığıyla çarçabuk paylaşabiliyor, .jpeg formatında yüksek çözünürlüklü olarak dışa aktarabiliyor ve ilk elden albümünüze ekleyebiliyorsunuz.

Kendi kolaj düzenleriniz de oluşturmanıza izin veren uygulamanın tek beğenmediğim yanı fiyatı oldu. Neyse ki test opsiyonu bir uçtan bir uca 4,99 TL aidat ödemeden uygulamanın tüm özelliklerinden bedava faydalanabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi