PingPlotter Freeware

PingPlotter Freeware

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Adobe Flash Player uygulaması baştan sona internette karşınıza çıkan oyunları oynayabilir, videoları izleyebilir ve interaktif web sitelerini gezebilirsiniz.

Uzun yıllardır internet sitelerinde yer alan interaktif içeriklerin Adobe Flash kullanılarak hazırlandığı bir hakiki. Geliştiriciler için epeyce uygun bir ortam sunan Adobe Flash, bu vesile ile oyunlardan tutun da videolar ve etkileşimli web sitelerine dek böylece çok alanda nitelikli ürünler ortaya konulmasına izin veriyor. Adobe Flash Player ise Flash kullanılarak hazırlanmış olan bu içeriklerin bilgisayarlarımızda içten bir şekilde oynatılabilmesi için kullanılan bir tarayıcı uygulaması. Flash Player olmadan bir Flash içeriğini açtırmak isterseniz bunun olası olmadığını siz de görebilirsiniz.

Her yeni sürümünde o kadar fazla emniyet açığının kapatılması, hem performans artışlarının da sağlanması nedeniyle tekrar tekrar en son Adobe Flash Player sürümüne sahip olduğunuzdan da belirlenmiş olmanız gerekiyor. Adobe Flash kullanılarak hazırlanan içerik türlerini listelemek icabında;

Oyunlar Videolar Müzikler Web siteleri Bilimsel çalışmalar Eğitim uygulamaları Sosyal ağlar

 

Geçmişte Flash yalnızca 2 boyutlu içerikler için kullanılabiliyordu fakat artık 3D olarak hazırlanmış içeriklere yüz yüze gelmek da mümkün ve grafik kartınızdan en yüksek düzeyde faydalanarak en hızlı kare oranlarıyla bu içerikleri Adobe Flash Player kullanarak oynatabilirsiniz.

Başvuru tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve keza kurulduktan daha sonra herhangi bir akort etme yapılmasına gerek kalmıyor. İndirdikten sonradan kurabilir ve arkasında hemencecik web tarayıcınızı açarak oyunlar oynayabilir, videolar izleyebilirsiniz.

İndir

33 kez indirildi