Pixlr-o-matic indir

Pixlr-o-matic indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pixlr-o-matic ile fotoğraflarınıza filtreler, efektler ve çerçeveler ekleyebilirsiniz

Pixlr-o-matic masaüstünüzde fotoğraflarınıza vintage ve retro tarzda resim filtreleme efektleri uygulayabileceğiniz ve çerçeve ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz ve adamakıllı bedava olarak kullanabileceğiniz bir resim düzenleme uygulamasıdır.

Fotoğraf efektleri üzerine yoğunlaşan bir kullanım olan Pixlr-o-matic size bilgisayarınızda belirli olan ya da web kameranız aracılığıyla çekeceğiniz fotoğraflara yeni ve şık bir dış görünüş kazandırma imkanı veriyor. Pixlr-o-matic ile işleyeceğiniz fotoğraflara fazla sayıda farklı filtre seçeneğinden birini uygulayabilmektesiniz. Uygulamanın sunduğu filtre seçenekleri oldukça çeşitli ve her kullanıcının uygulamada aradığını bulabilmesi mümkün. Benzerlerine tarafından filtre sayısı konusunda ayrıcalıklı olan Pixlr-o-matic bu başarısını fotoğraf çerçeveleri konusunda da korumakta. Pixlr-o-matic ile dağıtılmış filtreler eklediğiniz fotoğraflarınıza tekrar fazla sayıda çerçeve seçeneğinden birini ekleyebilmektesiniz. Dilerseniz eski bir Polaroid resim makinesinden çıkmış gibi bir görünüş kazandırabilir, dilerseniz fotoğrafların kenarına kansız yapraklar ile birlikte doğal bir şekilde eskitilmiş bir görünüm kazandırabilir ya da mürekkep akmış gibi bir görünüş kazandırabilir veya fazla daha artı seçeneği kendiniz keşfedebilirsiniz.

Pixlr-o-matic fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirip filtreler ve çerçeveler ekleyebildiği gibi fotoğraflarınızın üstüne özel eskitme efektleri de uygulayabiliyor. Özellikle resim albümlerimizde uzun senelerdir sakladığımız fotoğraflarımızda görebileceğimiz dezenformasyonlara benzer efektler başvuru formu içerisinde yer almakta. Fotoğrafın kenarlara içten silikleşmesi, fotoğrafın emin bir kısmının yanmış gibi görünmesi ya da resim banyosu esnasında oluşan kusurlar gibi efektler bir arada sunulmakta.

Pixlr-o-matic sunduğu bütün filtre, çerçeve ve efektleri oldukça düzenli bir şekilde kullanıcılara sunuyor. Uygulamanın menülerinde aradığınızı kolayca bulabilmektesiniz. Pixlr-o-matic fotoğraflara filtre eklemek ve farklı alanlara yönlendirilmiş düzenleme işlemleri göstermek istiyorsanız bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.

Pixlr-o-matic’i bilgisayarınıza üstüne atmak için indirme bağlantısıyla açılan sayfada aşağıdaki resimde kırmızı alan içerisinde gösterilmiş bağlantıya tıklamanız ve sonraki adımları izlemeniz gerekmektedir:

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi