Pixorial indir

Pixorial indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hikayenizi, anılarınızı ya da izah etmek istediğinizi en iyi video ile anlatabilirsiniz. Pixorial ise hikayenizi anlatmanız için size bu fırsatı sunan bir video depolama ve düzenleme platformudur.

Pixorial, hikayeni video ile anlatmanı karşılayan video izleme ve düzenleme platformudur. Süratli ve kolay bir şekilde video çekebilir, arşivleyebilir, düzenleme yapabilir ve sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Hayatınızı bir film şeridi gibi tescil altına alabilir ve hatırlanacak anılar bırakabilirsiniz.

Pixorial’da bulunan videoların herbirinin bir hikayesi vardır. Video parçalarını birleştirerek hikayenizide öğrenmiş oluruz. Yeni sürümünde artık depolama alanı olarak Google Drive hizmetinide kullanmakta. Chrome web tarayıcınız üzerinden ulaşabileceğiniz bu servisi çok beğeneceksiniz.

Servisi kullanmanız için üye olmanız gerekiyor. Ücretsiz planı seçerek 1 GB alana ve 500 dosyaya dek içeriği yüklemeye müsade vermekte. Google Drive kullanıcısı iseniz zaten alan sıkıntınız olmayacağı kesin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi