Plexamp indir

Plexamp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Winamp sanki ücretsiz müzik çalar

Plexamp, efsane mp3 ve müzik çalar olarak bildiğimiz, radyo dinleme, video izleme imkanı da sunan Winamp’e aynıliğiyle öne çıkıyor. MP3’ün tarih olduğu günümüzde müzik dosyalarınızı hala bilgisayarda saklamayı tercih eden kullanıcılardansanız Winamp’deri esinlenerek planlanmış bu ücretsiz müzik dinleme programına şüphesiz bakmalısınız.

Basit olmasıyla milyonların kalbini çalan müzik dinleme programı Winamp esas alınarak geliştirilen bedava müzik çalar olarak karşımıza çıkan Plexamp, Winamp gibi bütün müzik dosyası formatlarını destekliyor. Bulut tabanlı medya sunucusu Plex’in geliştiricileri göre hazırlanan minik boyutlu müzik çalar ile bilgisayarınızdaki ve ağdaki dosyaları oynatabiliyorsunuz. Keza online hem de offline (çevrimdışı) müzik dinleme seçeneği sunuyor. Native uygulama olarak çalıştığından medya tuşlarıyla şarkı geçme, oynatma ve duraklatma geçişi desteği sunuyor. Unutmadan, şarkıların sözünü çağırmak için de mücadele vermiyorsunuz. Lyrics desteği mevcut.

Companion desteği doğruca öteki Plex oynatıcıları uzak denetim etmek için de kullanılabilen Plexamp’i özgün yapan özellikler şöyle:

Standart medya tuşlarını desteklemesi dıştan macOS’daki Spotlight gibi genel etkinleştirme kısayol tuşu sunuyor. Bu sayede müzik kitaplığınızda bir şeyleri bulmak için artı vakit harcamıyorsunuz. İleri düzey kullanıcılar için de ek bir dizi tuş bağlantısı bulunmakta. Boşluksuz çalma doğruca mesela; Pink Floyd’un The Wall ya da Dave Matthews’ın konser albümlerini defalarca dinlemenin keyfini sürüyorsunuz. Yumuşak geçiş ile bir parça bittikten sonradan öteki parçaya bir anda vermek yerine hiç sonlanmamış gibi yumuşak bir geçişle devam ediliyor. Şarkıyı durdurup bitmiş oynattığınızda da benzer şekilde parça sert bir şekilde başlamıyor. Albüm kapak resminin gösterilmediği şarkılarda Winamp’in görsel efektlerine aynı efektler sunuluyor. Müziğin ritmine tarafından şekil değiştiren soyut görseller epeyce güzel.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

40 kez indirildi