Polaris Office indir

Polaris Office indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
51 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Polaris Office, Microsoft Office dek başarılı ve popüler bedava ofis programı.

Polaris Office, Microsoft Office, PDF, TXT ve öteki dokümanlarınızı görüntüleyip düzenleyebileceğiniz ücretsiz büro programı. Belgeler üstünde müşterek çalışma, elektronik tablolar hazırlama, sunum hazırlama kısacası Microsoft Office programlarıyla yapabileceğiniz her şeyi tek bir program altında yapmanız muhtemel.

Çağdaş, kullanımı kolay, olabildiğince sadeleştirilmiş arayüzüyle Microsoft Office’in görüntüsünü aratmayan arayüze sahip office programı bedava olmasına karşın (aylık abonelik ücreti ödeme gibi durum söz konusu yok, sonsuza dek bedava) ihtiyacınız olan bütün özellikleri bir arada sunuyor.

Çapraz platform desteği doğru dilediğiniz yerde dilediğiniz cihazda çalışmalarınızı sürdürebileceğiniz (PC, tablet ve akıllı telefon desteği) ofis programıyla Word, Excel, PowerPoint’te oluşturulmuş dosyaları ya da bulutta depoladığınız, sizinle paylaşılmış dosyaları aktarıp düzenleyebiliyorsunuz. Bu düzenlemeye alıştırma arkadaşlarınıza da misafir etme edebiliyorsunuz.

Polaris Office Özellikleri:

Belgelerinizi aylık ücret ödemeden sonsuza dek ücretsiz düzenleyin. Herhangi bir cihazdan çalışmaya devam edin. (PC, tablet, akıllı telefonda görüntüleme ve düzenleme) Tüm evrak formatları için tek program (MS Office, PDF, TXT ve öteki belgeleri benzer yerde görüntüleme ve düzenleme) Dokümanları alıştırma arkadaşlarınızla gerçek zamanlı denetleme etme ve düzenleme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

51 kez indirildi