Polarr Photo Editor indir

Polarr Photo Editor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Polarr Photo Editor, Adobe Photoshop yazılımından fazla daha uygun fiyatlı ve resim düzenlemede ihtiyaç duyulan bütün araçları sunuyor.

Polarr Photo Editor, her seviyede ve her kullanıcıya hitap eden profesyonel resim düzenleme uygulaması ve bütün platformlarda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Boyutuna karşın yaptıklarıyla kafa karıştırıcı uygulamalar arasında olan Polarr, keza web, keza mobil, hem de masaüstü platformda fotoğraflarını bilgisayar başında planlamak istemeyenlerin tercih ettikleri uygulamalar arasında başlarda geliyor. Boyutuna karşın yapabildikleriyle şaşırtıyor diyebilirim. Sadece 4MB büyüklüğünde olmasına rağmen filtre ve efekt dıştan onlarca arabulucu sunuyor ancak hepsinin kullanımı son derece kolay ve karmaşık br arayüz üzerine oturtulmadıklarından gereksinim duyulan aracı bulmak ta epeyce kolay.

Keza klasik bilgisayar keza de dokunmatik ekranlı Windows cihazlarda sıcacık bir başvuru deneyimi sunan Polarr Photo Editor’da fotoğraflarınızı toplu halde içe aktarıp çalışabiliyorsunuz. Renk sıcaklığı, renk tonu ve kontrastı ayarlama, ışığı akort etme, gürültü kaldırma, bulanıklık kaldırma, gölgelendirme ayarı yapma, fotoğrafın bir noktasına filtre uygulama ya da düzenleme yapma, sonsuz geri alma ve yineleme seçeneği, filigran ekleme gibi Adobe Photoshop gibi epeyce pahalı yazılımlarda yer alan araçlar kullanımınıza sunan uygulamada çalışma ekranınızı isteğinize kadar ayarlamanız da olası.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi