PotPlayer indir

PotPlayer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PotPlayer hem hafif yapısı keza de geniş video formatı desteğiyle en elverişli video izleme programları arasında yer alıyor.

PotPlayer programı, son zamanlarda epeyce dikkat çeken video oynatma programları aralarında yer alıyor ve ayrıca seri yapısı hem de basit arayüzüyle o kadar çok video oynatıcıdan daha kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan ve keza 32 bit hem de 64 bit sistemler için hazır versiyonlar barındıran programın pek fazla kullanıcıya hitap edeceğine inanıyorum.

H/W Hızlandırma özelliğine sahip olan program, böylece bilgisayarınızın grafik işleme kapasitesinden oldukça hoş bir şekilde faydalanırken, sahip olduğunuz codec’leri de olabildiğince az sistem kaynağı kullanarak çözümlüyor. Bu sayede yoğun sıkıştırma oranına sahip videolarda bile düşük konfigürasyonlu sistemlerde sorun yaşamak imkansız ülkü geliyor.

Programın sahip olduğu 3 boyutlu gözlük desteği baştan sona daha gelişmiş görüntülerle film ve dizilerini izlemek isteyenler için de bir çözüm üretilmiş. Natürel ki bu özellikten faydalanabilmek için zorunlu donanımlara sahip olmanız gerekiyor.

O Kadar fazla altyazı formatını destekleyen PotPlayer, SMI, SRT, Vobsub gibi bilinen bütün altyazıları formatını sorunsuzca görüntüleyebiliyor. Tabii fakat içten uygulamalar için videonuza uygun altyazıyı bulmayı unutmamalısınız.

Programın kurulumu esnasında sunulan codec kurma opsiyonu baştan sona codec dosyalarını daha sonra yüklemekle uğraşmak zorunluluğu da kalmıyor. dosdoğru varolan tüm video formatlarını açmanıza tezgâhtar olacak codecler PotPlayer’ın kurulumu sırasında sunuluyorlar. Bu yüzden öyle çok diğer video izleme programına iyi bir alternatif olduğunu söyleyebilirim.

PotPlayer’ın diğer uyarı çeken özelliklerini listelemek icabında;

Sorunsuz ve akıcı video oynatma Öbür ses kartlarını kullanabilme Sahneleri sık kullanılanlara ekleme Çoklu format ve aygıt desteği Önizleme yapma olanağı

Eğer yeni ve etkin bir video oynatma programı arıyorsanız elbette göz atmadan geçmemeniz gerekenler aralarında olduğuna inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

40 kez indirildi