PowerArchiver

PowerArchiver

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
51 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

En fazla kullanılan sıkıştırma formatlarını destekleyen, kendiliğinden açılabilir evraklar dosyaları oluşturabileceğiniz birçok gelişmiş özelliğe sahip zinde ve profesyonel bir arşivleme programı.

PowerArchiver günümüzde en fazla kullanılan sıkıştırılmış dosya formatlarına destek veren güçlü bir arşivleme programı olmasının yanına sahip olduğu gelişmiş araçlar ve özellikler ile profesyonel bir çözüm olarak gelişimine devamlı bir yazılım.

Kolay arayüzü olan ve Windows Gezgini entegrasyonu ile her türlü kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanılabilen bu profesyonel evraklar yönetimi programı ZIP, 7-Zip, CAB, RAR, ARJ, ARC, ACE, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, ZOO, GZ, BZIP2, XXE, MIME, UUE ve YENC gibi formatlara tam yardım sağlıyor. Bunların yanında ISO, BIN ve NRG imaj dosyaları ile de çalışabilen PowerArchiver sahip olduğunuz disk imaj dosyalarını dilerseniz disk üstüne yazabilmeniz için CD ve DVD gibi medyalar üzerinde ışıklandırma işlemi yapabileceğiniz entegre bir ilave programa da sahip.

7-Zip desteği ile birlikte en yüksek sıkıştırma oranını size sunan PowerArchiver güvenli arşiv dosyaları oluşturabilmeniz için 256-bit AES dahil toplam 5 öbür şifreleme seçeneği bulunduruyor. Program içerisinde bulabileceğiniz yedekleme programı PA Backup Express, FTP desteği, kendiliğinden açılabilen SFX arşivleri oluşturma gibi özelliklerde bu arşivleme aracının ekstralarından. WinRAR ve WinZip alternatifi olarak sunulan bu yazılım sahip olduğu bütün bu özellikler sebebiyle tercih edilmeye devam ediyor.

İndir

51 kez indirildi