Predator Free indir

Predator Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza izinsiz girişleri ve müdahaleleri engellemek istiyorsanız USB disk koruması karşılayan bu programı deneyebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızı diğer insanların olduğu yerlerde bırakıyorsanız ve içindeki bilgiler sizin için siklet arzediyorsa bir şekilde bunları koruma altına olmak şüphesiz fakat önemli hale geliyor. Windows’un sunduğu bazı güvenlik olanakları muhakkak fakat mevcut fakat kimi durumlarda bunların aşılması mümkün ve tam bir güvenlik sağlamayabiliyorlar.

Predator Free programı bilgisayarınız için yalnızca şifre koruma sistemi getirmiyor, bununla birlikte bilgisayarınıza erişimi alıkoymak için belirlediğiniz bir USB diskin takılı olmasını gerektiriyor. Bu Nedenle sizin taşıdığınız USB diske erişemeyen hiçbir kullanıcı bilgisayarınız üstünde operasyon gerçekleştiremiyor.
Bir yana da izinsiz antre için test yapan kullanıcıların kayıtlarını tutuyor ve zorunlu durumlarda sesli alarm vererek sizi uyarıyor.

32 bit ve 64 bit işletim sistemleri için öbür versiyonları bulunan programı çalıştırabilmek için sisteminize yerinde olan versiyonu indirmeniz tatmin edici olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi