Prevent Restore indir

Prevent Restore indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için Prevent Restore programı, silmek istediğiniz belgeleri bilgisayarınızdan tekrar geri getirilemeyecek şekilde kaldırmanızı sağlar.

Windows için Prevent Restore programı, silmek istediğiniz belgeleri bilgisayarınızdan yeniden geri getirilemeyecek şekilde kaldırmanızı sağlar.

Bilgisayarınızın geri mutasyon kutusunu temizleseniz deha, dosyalar ve klasörler geri getirilebilir. Bu arıtma, onların defalarca erişilemeyecek şekilde yok edildiği anlamına gelmez. Silinen içeriklere ulaşmak isteyen herhangi biri, bir kurtarma yazılımı kullanarak silinen verileri geri getirebilir. Yani, silinen herhangi bir dosya değişmez diskte, üstüne başka bilgi; mesela öteki dosyaların verileri; bitmiş yazılana değin durur. Bu yapılmadığı süre, bilgisayarınızın başından uzaklaştığınızda, onu onarmaya verdiğinizde ya da sattığınızda herhangi biri sildiğiniz dosyaları geri getirebilir.

Prevent Restore programının temel amacı, silinen dosyaları ve klasörleri geri getirilemeyecek şekilde bilgisayardan kaldırmaktır. Programın arayüzü Wizard programı gibi tasarlanmıştır, Bu Nedenle bilgisayar konusunda en deneyimsiz olan kullanıcı dahi bu programı bir profesyonel gibi kullanabilir.

Prevent Restore programını bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdığınızda silinen verilerin geri getirilme ihtimalini ortadan uyandırmak için silinen dosyaların parçalarını içeren sabit disk ya da disklerinizde bütün manâsız disk alanlarına tesadüfen veri yazımı yapar. Program bunun için farklı alanlara yönlendirilmiş emniyet algoritmaları kullanır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi