Prevx indir

Prevx indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Prevx, bilgisayarınız için tehdit oluşturacak tüm fena amaçlı yazılımları belirler ve bilgisayarınızdan uzaklaştırarak üstteki düzeyde koruma sağlar.

Prevx, bilgisayarınız için tehdit oluşturacak tüm fena amaçlı yazılımları belirler ve bilgisayarınızdan uzaklaştırarak üst düzeyde koruma sağlar.
Bu enerjik emniyet uygulaması, sıralanan şu zararlı yazılımları ve daha fazlasını belirler, uzaklaştırır ve bilgisayarınızı korur.

Virusler, Trojan, Worm, Spyware, Adware, Rootkit, Bot, Keylogger, Screengrabber, Veri hırsızlığı Rogueware

Prevx, egemen bir güvenlik uygulaması olarak ya da diğer anti-virüs ve internet emniyet araçları ile birlikte, derinlemesine bir yaklaşım içinde savunma parçası olarak kullanılabilir.

Teknik Ayrıntılar

Seri tarama:

Prevx, bilgisayarınızı göz atmak için yeni ve eşsiz bir usul kullanır ve diğer güvenlik programlarının taraması 1 saatten artı sürerken, Prevx, tüm bilgisayarınızı 1-2 dakika içinde yoklama eder.
Bu ultra seri tarama yeteneğini far edince bilgisayarınızı daha sık incelemek isteyeceksiniz. Jurnal taramalar az kalsın 1 dakikada tamamlanır ve size bilgisayarınızla geçirecek daha çok süre kalır. BU süratli taramanın güvenliğinden belirli olarak, bir internet bankacılığı kullanmadan ya da çevrim içi alışveriş yapmadan önce tehditten kuşkulandığınız bir durumda çabuk şekilde tarama yapabilirsiniz.

Erken Belirleme:

Prevx korkutma veritabanı, her gün milyarlarca tehdit bildirimi alır ve 24 saatte 250,000 yeni yürütülebilir nesne algılar. Bildirimler ve veriler acil olarak saptanır ve tehditlerin bilgisayarınıza hasar vermesine fırsat bırakmadan Prevx, bunların uzaklaştırılması için gerekenleri uygular.

Ahenkli ve Ufak Dosya Boyutlu:

Kullanıcılar çoğu kez bilgisayarlarında tek Anti-virüs programı çalıştırmaları gerektiğinden bahsederler. Prevx 3 her anti-virüs programıyla düzenli şekilde çalıştırılabilecek şekilde tasarlanmıştır. CPU kullanımı, bütün zararlı yazılım uzaklaşma programlarından daha düşüktür. defalarca günceldir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi