Privacy Eraser Free indir

Privacy Eraser Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Privacy Eraser Free, çevrimiçi güvenliğine ağırlık veren ve gerisinde iz adamak istemeyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan güçlü sistem temizleme programıdır.

Privacy Eraser Free, bilgisayarınız üstünde gerçekleştirmiş olduğunuz tüm aktivitelere ait izleri silmek için kullanabileceğiniz gelişmiş ve epeyce kapsamlı bir programdır. Bilgisayarınızı tarayan ve daha önce girmiş olduğunuz web adreslerini, belirtilen şifreleri, log dosyalarını, geçici dosyaları ve fazla daha fazlasını bularak silmenize olanak karşılayan program epeyce etkilidir.

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari ve Opera gibi bütün popüler tarayıcıları destekleyen program bir uçtan bir uca tarayıcı geçmişinizi basit ve çabuk bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca FAT16, FAT32, exFAT veya NTFS sistemler üzerinde bulunan dosyaları kolayca silebilirsiniz.

başta çalıştırdığınız vakit bilgisayarınız üstünde içeriye doğru bir tarama yapabileceğiniz program, kısa zaman içerisinde bilgisayarınız üzerinde kalan izleri sizin için bulur ve silmek isteyip istemediğinizi sorar. Eğer tüm geçmiş verilerinizi ve izlerinizi silmek istiyorsanız, zorunlu onayı vermeli ve peşinde bilgisayarınızı bitmiş başlatmalısınız.

Windows sekmesi aşağıda bulunan dosya türlerinden hangilerinin silinmesini isteyip istemediğinize de karar verebileceğiniz program, tüm geçmiş aktivitelerinize ait bilgileri de kullanıcılara sunmaktadır.

Ayrıca her öbür internet tarayıcısı için hangi ayarları uygulamak istediğinizi de belirleyebileceğiniz program, tüm internet tarayıcılarınızı otomatik olarak tanır ve yerine getirmek istediğiniz bütün işlemler konusunda size tezgâhtar olur. Daha önce girmiş olduğunuz web sitesi adresleri, belirtilmiş şifreler, Index.dat dosyaları ve fazla daha fazlası için destek sunan program, bu konuda doğrusu etkin bir çözüm sunmaktadır.

ACDSee, Adobe Reader, WinRAR, Windows Media Player, BitTorrent ve daha birçok yazılım göre bilgisayarınız üzerinde bırakılan izlerin silinmesi konusunda da takviye sunan program yardımıyla, arkanızda hiçbir iz bırakmadan çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dosya parçalama ve bilgi silme gibi ek özelliklere de sahip olan Privacy Eraser Free, kullanıcılara çoğu gelişmiş seçenek sunmaktadır.

Bilgisayarınız üstünde bulunan geçmişle ilgili bütün verileri temizleyebileceğiniz ve silebileceğiniz Privacy Eraser Free’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi