Process Lasso indir

Process Lasso indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
52 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Process Lasso, çalışmakta olan programlar ve işlemler için öncelik belirleyerek sisteminizde en verimli işlemci kullanımını elde etmenizi sağlar.

Process Lasso programı sahip olduğu benzersiz teknoloji ile bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerden CPU üstünde çok fazla döngüsel yoğunluk yaratanları otomatik olarak engelleyerek sistem performansını arttırmamıza yardımcı olan bedava bir sistem arabulucu.

Denetim dışına çıkan işlemlerin bilgisayarda yarattığı duraksamaları önlemek amacıyla yapılmış olan bu tayin yöneticisi, işlem önceliği tespit imkanı sunarak yerine getirmek istediğimiz işlemler için sistemimizden en bereketli şekilde geri değişim almamızı sağlıyor.

Windows içerisindeki Atama Yöneticisi’nin fazla daha gelişmiş bir alternatifi olan Process Lasso bilgisayarına tamamen hükmetmek isteyen kullanıcılar için işlevsel ve gelişmiş özellikler ile donatılmış güzel bir program. Birçok ayrı işlem seçeneği ve özelliği bulabileceğiniz bu programı sahip olduğu basit ve grafiksel arayüz ile kolaylıkla kullanabileceksiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

52 kez indirildi