Program Access Controller indir

Program Access Controller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Program Access Controller, bilgisayarınız üzerinde bulunan uygulamaları bloklayabileceğiniz, kısıtlayabileceğiniz ve şifreleyebileceğiniz başarılı bir güvenlik programıdır.

Program Access Controller, bilgisayarınız üstünde yer alan uygulamaları engelleyebileceğiniz, bloklayabileceğiniz veya parola korumasıyla koruyabileceğiniz basit kullanımlı bir güvenlik programıdır.

Piyasada bulunan en etkin ve yenilikçi bilgisayar emniyet programlarından bir adam başına olan Program Access Controller ile istediğiniz bütün uygulamalarınızı sadece kendi kullanabileceğiniz şekilde kilitleyebilir ve ihtiyaç duyulması durumunda kilidi bitmiş kaldırabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey üzerinde bloklama, engelleme veya parola koruması atama işlemlerini gerçekleştirmek istediğiniz uygulama veya programları sürükle bırak yöntemi ya da dosya yöneticisi yardımıyla Program Access Controller içerisine eklemektir. Ardından istediğiniz bütün işlemleri zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

İçerisinde yeni ve eşsiz bir bilgisayar emniyet teknolojisine yer veren program, sahiden piyasada yer alan çoğu programa tarafından çok daha başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Bilgisayarınız üzerinde sizden diğer hiç kimsenin kullanmamasını istediğiniz program veya uygulamalar varsa Program Access Controller’ı mutlaka denemenizi öneririm.

Program Access Controller Özellikleri:

Tek bir asıl şifre ile ayrıca yönetim paneline hem de programlara ulaşabilme Programlar ve uygulamalar için şifre koruması Ebeveyn kontrolü ve çalışanları kısıtlamak için kullanılabilir Sürükle bırak desteği Kısayol tanıma özelliği Şifreli programlara idareci şifresini bilmeyen erişim sağlayamaz Şifre korumalı program kaldırma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi