Program Engelleyici indir

Program Engelleyici indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Program Engelleyici bedava olarak kullanabileceğiniz bir program şifreleme yazılımıdır

Program Engelleyici kullanıcılara bilgisayarlarında yüklü olan yazılımlara erişimi teftiş imkanı veren bir şifreleme programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza iyice ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu program engelleme yazılımı sayesinde çocuklarınızın belirlenmiş programları ya da oyunları çalıştırmasını engelleyebilir, veya bilgisayarınızdaki programlarda değiştirme yapılmasını önleyebilirsiniz. Küçük boyutlu bir yazılım olan Program Yasaklayıcı karmakarışık olmayan bir uygulama sunuyor.

Program Yasaklayıcı’yi kullanırken kendinize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek Program Yasaklayıcı’ye yalnızca sizin erişebilmenizi sağlayabiliyorsunuz. Programa giriş yaptıktan sonradan bilgisayarınızda çalıştırılmasını istemediğiniz programları seçebiliyor ve şifreleyebiliyorsunuz. Programın en güzel yönü programları kilit aşağıda tutacağınız süreyi belirleyebilmeniz. Bu sayede derslerine çalışması gereken çocuğunuzun egzersiz saatleri baştan başa programları kilitleyebilir, sonrasındaki boş zamanda bu kilidin otomatik olarak kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Program Engelleyici kolay bir arayüze sahip. Program şık bir dış görünüş sunmasa da ihtiyacı karşılıyor. Türkçe olan program İngilizce dil seçeneğine de sahip.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi