Protector Plus Internet Security indir

Protector Plus Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Protector Plus Internet Security ile bilgisayarınızı fena amaçlı yazılımlara karşısında koruyabilirsiniz

Protector Plus Internet Security bilgisayarınızı hem çevrimdışı ayrıca de çevrimiçi tehditlere aleyhinde koruyabilen geniş kapsamlı bir internet güvenliği programıdır.

Program virüs temizleme işlemini gerçekleştiren antivirüs modülünün yanında firewall yani güvenlik duvarı sistemini de içermektedir. Güvenlik duvarı bir uçtan bir uca bilgisayarınza gelen ya da giden bağlantıları denetleyerek sisteminize gizlice sızan tehditleri engelleyebilirsiniz.

Program çevrimiçi hack koruması özelliğinin yanına çevrimdışı olarak USB cihazlardan bulaşan virüsleri engellemek için kullanabileceğiniz USB virüs koruma özelliğine de sahiptir. Bilgisayarınıza bağladığınız harici USB depolama birimlerini denetleyen program bilgisayarınıza mümkün virüs saldırılarını engellemektedir.

Protector Plus Internet Security kendi kendini koruyabilen yapısı doğru virüslerin Protector Plus Internet Security’i devre dışı bırakmasını önleyerek güvenlik seviyesini arttırmaktadır. Program aktivite görüntüleyicisi baştan sona bilgisayarınızdaki programların ve tescil defteri girdilerinin değişimini hakiki zamanlı olarak yoklama edebilirsiniz.

Programın sunduğu Entertaintment Mode bir nevi oyun modu olarak adlandırılabilir. Programın oyunlar ile çakışmasını engelleyen bu özellik oyunseverler tarafından tercih edilmektedir.

Eğer fena amaçlı yazılımlara karşısında ayrıntılı bir çözüm arıyorsanız Protector Plus Internet Security size asistan olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi