ProtonVPN

ProtonVPN

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz bir servis olan ProtonVPN ile engelli sitelere giriş yapabilirsiniz

Anekdot: ProtonVPN servisini kullanabilmek için bu adres üzerinden kendinize ücretsiz olarak bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir: 

https://account.protonvpn.com/signup

Sayfada FREE bölümünü seçtikten sonra kullanıcı adı ve parola belirlemeniz, sonrasında e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Arkasından e-posta adresinize düzeltme kodu gönderilmesi için “Send” tuşuna tıklamanız, e-posta adresinize gelen mesajdaki kodu girerek üyeliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Program indikten daha sonra kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek ProtonVPN’i kullanabilirsiniz.

ProtonVPN, kullanıcılara internette tehlikesiz ve engelsiz bir şekilde gezinti yapabilme imkanı veren bir yasaklı sitelere giriş ya da VPN programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir engelli sitelere antre arabulucu olan ProtonVPN, OpenVPN altyapısını kullanan bir servis. Program, esas olarak internette yaptığınız veri trafiğini bambaşka coğrafi konumdaki bir bilgisayara yönlendiriyor ve size bu bambaşka coğrafi konumdaki bilgisayardan internete bağlanıyormuş gibi internette gezinti yapma imkanı veriyor. Bu sayede bölge kısıtlamalarını ve internet sansürünü aşabiliyor, Wikipedia gibi engellenen sitelere giriş yapabiliyorsunuz.

ProtonVPN’in bedava servisi emin kısıtlamalara sahip. Bu kısıtlamalar arasında bilgi transfer limitinin olmaması sevindirici. Yani ProtonVPN ile kotayı acele ile gezinti yapabilirsiniz. Buna karşın ProtonVPN’in bedava servisi sürat limitine sahip, kullanıcılara az sayıda spiker seçeneği sunuluyor ve P2P (torrent) dosya transferleri desteklenmiyor. gerçi yasaklı ve bölge kısıtlamalı sitelere girmek istiyorsanız ProtonVPN güvenilir ve elverişli bir araç.

ARTILAR

Basit temas kuruluyor

Veri aktarma limiti değil

EKSİLER

P2P (torrent) desteklenmemekte

Bedava sürümde sunucu sayısı eksik

Bedava sürümde sürat limiti mevcut

İLGİLİ SORULAR

En iyi VPN Programları Nelerdir? YENİ BİR SORU SOR

İndir

23 kez indirildi