Proxomitron indir

Proxomitron indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Proxomitron reklamlari engellemek, sürekli olarak açılan pencereleri otomatik olarak kapatmak, çerezleri geri çevirmek gibi farklı türden işleri tek başına yürütebiliyor.

Tarayıcınız yoluyla yaptığınız arama geçmişinin ve öteki aktivitilerin başkaları tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız Proxomitron isimli bu programı mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum. Programın bilhassa tecrübeli kullanıcılara hitap ettiğini önemle belirtmem gerekiyor. Arayüzde sunulan tasarım öyle iç açıcı yok. Karmaşık bilgisayar programlarını andırıyor ve ne yazık oysa tecrübesiz kullanıcılar kadar böylece sevilmeyeceğini sanıyorum.

Kullanıcıların tecrübe seviyesiyle birlikte programdan alınan verim de aynı ölçüde artıyor. Yalnızca birkaç akort ve tıklamayla birlikte Flash animasyonları, JavaScript’leri ve diğer web site öğelerini etkisiz ışık halkası getirebilirsiniz. Programın en iyi yönlerinden bir adam başına de çalışmasını sağlayan kodların kullanıcılar tarafından adamakıllı değiştirilmeye açık olması. Bu sayede ihtiyaçlarınıza tarafından programı değiştirebilirsiniz.

Şık görünmeyen tasarımı haricinde bu programda herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eğer internet sayfalarında dolaşırken patavatsız ve rahatsız edici öğeler göre bölünmek istemiyorsanız Proxomitron programını mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi