PureVPN indir

PureVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PureVPN programını kullanarak keza kişisel gizliliğinizi keza de bilgisayarınızın ağ güvenliğini koruyabilir, engelli web sitelerine antre yapabilirsiniz.

PureVPN programı, bilgisayarında göstermek üzere VPN programları arayanların deneyebilecekleri bedava çözümler aralarında yer alıyor ve basit kullanımının yanında bol seçenek sunmasıyla da dikkatleri üstüne çekiyor. İnternette gezinirken hem kişisel gizliliğinizi gözetmek, hem de saldırılara karşı güvenle durabilmek istiyorsanız PureVPN programına göz atmanız gerektiğine inanıyorum.

Ayrıca evimizdeki internet ağlarında ayrıca de herhangi bir öteki mekandaki şifresiz internet bağlantılarında, başkalarının ağa sızarak kişisel iletişimimizi görebileceklerini dikkate alırsak, 256 bit şifrelemeli PureVPN’i uygulamak biraz daha akılcı ışık halkası geliyor. Zira VPN üzerinden iletilen verilerin başkaları tarafından çözülmesi az daha imkansız ayla geliyor ve bilgisayarınıza belirlenmiş olan ajan yazılımlar dahi internet paketlerinin içeriğini göremiyorlar.

Programın bir öteki avantajı ise natürel ancak engelli web sitelerine veya Türkiye’ye hizmet vermeyen web sitelerine giriş imkanı sağlaması. Bu Nedenle Netflix gibi ülkemizden kullanılamayan web servislerine antre yapabilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

VPN üzerinden gerçekleştirilen bağlantıların farklı ülkelerdeki sunuculardan sağlanması sebebiyle program içerisinde öbür ülkeler aralarında geçiş yapabiliyor ve bu nedenle bulunduğunuz konuma uygun bir sunucuyu kullanabiliyorsunuz. Muhakkak nadiren giriş ülkesini değiştirerek daha yüksek kişisel koruma sağlama şansınız da mevcut.

PureVPN’in içerisinde yer alan web koruması aracı ise çeşitli programlar veya eklentiler, yahut web siteleri kadar size doğrultulabilecek tehditleri alıkoymak için bir kalkan görevi görüyor. Dolayısıyla gizlilik haricen doğrudan doğruya zararlı yazılımlara aleyhinde bir koruma da sağlamış oluyorsunuz. Eğer kullanabileceğiniz yeni ve alternatif bir VPN programı arayışındaysanız kuşkusuz göz atmadan geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi