Quick Heal Antivirus indir

Quick Heal Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İçerdiği Antivirüs ve Antispyware ile, bilgisayarın çalışmasını etkilemeden zararlı kodlara aleyhinde tam koruma sağlayan, e-Posta koruması, anti-spam, DNAScan, acil kurtarma diski yaratma gibi özellikleri ile öne çıkan Türkçe bir koruma

Üreticiden:
Quick Heal AntiVirus Lite 2008, antivirüs ve antispyware olmak üzere ikili paket halinde gelir. Bilgisayarınız spyware, hacker ve virüslere karşısında durmadan korunur. Quick Heal Antivirus Lite 2008 yüklü olan bilgisayarınız ile dünya ile birlikte çalışma ve oyun oynama özgürlüğünü hissedin.
Antivirüs Solucan, truva atı ve virüsleri otomatik olarak tespit ederek temizler. Dosyalarınızı korur, tarar ve e-posta eklentileri ile indirilen dosyalardaki virüsleri temizler.
Antispyware Ajan yazılımları bilgisayarınıza yüklenmeden önce bloke eder. Ayrıca bu zararlı yazılımları saptama edip temizleyerek ve kimlik hırsızlığı aktivitelerini bloke ederek gizliliğinizi korur.

Quick Heal Antivirus ve Antispyware özellikleri:
Check Mark ve VB100% sertifikalı vasıta Bütün “in-The-Wild” virüslerine karşısında %100 koruma Günlük otomatik güncellemeler Karmaşık ajan yazılımları ve truva atlarını tespit edip temizler. En son adware, dialer, bot ve riskware’ leri saptama edip siler. DNAScan teknolojisi bilinmeyen malware’ leri imza güncellemesi yayınlanmadan önce tespit edip siler. Geleceğe karşın ayrıntılı virüs koruması Yeni solucan, truva atı ve bot’lara karşısında otomatik koruma Süratli virüs tespiti Emergency CD Windows yüklü bilgisayarınızı tehlikesiz olarak başlatmanızı, NTFS kısımlarına sahip olanlar da dahil olmak üzere tüm sürücülerinizi taramanızı ve temizlemenizi sağlayan kendi ivedi koşul ön yükleme CD’nizi oluşturun. Bu CD fena biçimde virüs bulaşmış bilgisayarlardaki, Windows içerisinden temizlenemeyen dosya virüslerini temizlemenizi sağlar.

Native Boot Scan
Bir yerel tarama zamanlayarak bütün sürücülerin sonraki ön yüklemede, Windows yüklenmeden önce taranmasını ve temizlenmesini sağlayın. Bu başvuru formu, en güvenli olmayan rootkit, spyware özel amaçlı truva atı ve keylogger’ların dahi tespit edilip temizlenmesini muhtemel kılar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi