R-Crypto indir

R-Crypto indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

R-Crypto, masaüstü, notebook ya da taşınabilir bir depolama aygıtınızda bulunan kuytu bilgilerinizi ve bireysel verilerinizi yetkisiz erişimlere karşısında koruyan, kullanımı kolay bir disk şifreleme yazılımıdır.

R-Crypto, masaüstü, notebook ya da portatif bir depolama aygıtınızda yer alan bakımlı bilgilerinizi ve kişisel verilerinizi eksik erişimlere aleyhinde koruyan, kullanımı basit bir disk şifreleme yazılımıdır.

R-Crypto, verileri korumak için şifreli sanal diskler yaratır. Bu diskler, kullanıcılara hiç görünmeyen reel zamanlı veri şifreleme ve sunar. Bu da verinin, yazılmadan derhal önce şifrelendiği ve verinin, diskten okunduktan hemencecik daha sonra kullanıcının müdahalesine gerek kalmadan şifresinin çözüldüğü anlamına gelir.

Dosya ve klasör adı ile bunların içerikleri gibi veriler şifrelenir. Sanal şifrelenmiş diske kullanıcının oluşturduğu dürüst parola girilmeden erişmek olası değildir. bununla birlikte, sanal şifrelenmiş diskler için bütün dosya ve disk işlemleri, standart diskler için geçerli olan yollarla yapılır.

Başlıca özellikleri:

Basit ve kullanımı basit arayüz tamamen programı kullanmakta zorlanmazsınız. R-Crypto idareci paneli, kullanıcının, sistemin her yerine zahmetsizce erişmesini sağlar. Kılavuz, şifrelenmiş disk oluşturma konusunda kullanıcıları yönlendirir. En sık bağlanılan şifreli disklerin listesi (devre dışı bırakılabilir).

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi