RADYO indir

RADYO indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RADYO uygulaması ile dünyanın her bölgesinden değişik müzik türlerini yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

RADYO, yurt içi ve yurt haricen yayınlama yapan yüzlerce radyo istasyonunu dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Tarzınıza en yerinde müzik türünü rahatlıkla bulabileceğiniz radyo uygulamasını Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Yerli ve yabancı pek çok radyo istasyonunu yüksek kalitede dinlemenize olanak tanıyan RADYO Windows 8 uygulaması, varlıklı içeriği ve sunduğu ek seçeneklerle aynı radyo uygulamalarından epeyce bambaşka.

Çoklu dil ve bölge desteği sunan RADYO uygulamasının kişiselleştirilebilir esas ekranı doğruca gözde müziklerinize daha sıcacık erişebiliyor, kaydolma seçeneğiyle o lahza çalan parçayı kaydedebiliyor ve dilediğiniz zaman dinleyebiliyor, zamanlayıcı işlevini kullanarak radyonun otomatik olarak kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Radyo kanallarını otomatik arama özelliğini de sahip RADYO, .pls, .m3u, .m3u8, .asx ilk olarak almak üzere popüler bütün formatları tanıyabiliyor. Keza çoklu format desteği doğruca Windows Media, ShoutCAST, IceCAST gibi popüler yayın sunucuları üzerinden de dinleyebiliyorsunuz.

Windows 8 platformundaki en detaylı radyo uygulaması RADYO’nun esas özellikleri:

Kişiselleştirilebilir ana ekran Kanal kaydolma Otomatik tarama modu Play To desteği Dinleme geçmişi Zamanlayıcı Oynatma listesi desteği Çoklu dil ve alan desteği Otomatik kanal listesi güncelleme Kanal ekleme desteği Yerel oynatma listelerini açma Favori listesi oluşturma Facebook ve Twitter’da paylaşım Kanal listelerini filtreleme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi