Rainmeter indir

Rainmeter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows’un masaüstü tasarımlarından sıkıldıysanız, işlevsel araçlarıyla masaüstünü baştan yaratmanızı karşılayan Rainmeter’dan yardım almanın vakti geldi demektir.

Masaüstü düzenleme arabulucu olan Rainmeter ve Windows 10 kullanıcılarına özel hazırlanmış Win10 Widgets ile bilgisayarınız her açıdan kişiliğinizi yansıtacak. Windows 10 işletim sisteminin herzamanki masaüstü tasarımını kişiselleştirerek tekrar yaratmanızı karşılayan Rainmeter ile yapılabilecekler yaratıcılığınızla sınırlı.

Masaüstünde bulunan bütün aplikasyonları dilediğiniz tasarımla her tarafta düzenlemeniz için bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter’da işlem yerine getirmek sanıldığı dek kuvvet değil. Rainmeter’ın kurulumunda gelen bütün ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize kadar düzenleniyor. Beğendiğiniz buton ve ikonları Rainmeter’a yüklemeniz ve sadece size özel olacak bir masaüstü yaratmanız muhtemel.

Rainmeter’ın diğer önemli özelliği bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak monitörlemesi. Hard disklerin durumu, bellek kullanımı, dinlenen müzik bilgileri, çevrim içi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri hatta hava durumu verileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Bu Nedenle bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınızdan yönetiliyor. Rainmeter’ın işlevsellik amacıyla tasarlanan paneliyle notlarınızı masaüstüne kayda geçirmek, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter mesajlarını peşine düşüp takip etmek bireysel tercihlerinize tarafından düzenlenebilir.

İşlevsellik ve tasarımı aynı çatı aşağıda toplayan Rainmeter bir uçtan bir uca bilgisayarınızın masaüstü kimseninkine benzemeyecek. Kesintisiz geliştirilen Rainmeter’ı kullanan diğer kullanıcılara ve örneklere gelmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi