RakhniDecryptor indir

RakhniDecryptor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rakhni virüsünü bilgisayarınızdan arındırmak ve bilgisayarınızı kullanılabilir ışık halkası getirmek için bu bedava antivirüsü kullanabilirsiniz.

Son günlerde ortaya çıkan bilgisayar virüslerinin geçmişte varolan virüslerden biraz çeşitlilik gösterdikleri aşikar. Zira kullanıcılara hasar verme amacından ziyade onlardan para koparmaya çalışan bu virüslerin, dosyaları rehin aldığı ve fidye ödenmeden dosyalara uyguladığı kilitleri açmadıkları bir hakiki. Bu virüslerden en tehlikeli olanlardan bir tanesi ise Rakhni virüsü ve teknik olarak Trojan-Ransom.Win32.Rakhni adına sahip. RakhniDecryptor ise bu virüse aleyhinde yapılmış etkili bir vasıta.

Standart virüs temizleme programları maalesef Rakhni’ye aleyhinde etkili olamıyorlar ve RakhniDecryptor’un kullanımı zoraki ülkü geliyor. Kaspersky göre geliştirilen program, .locked, .kraken ve .darkness uzantılarıyla şifrelenmiş dosyalarınızın tekrar eski haline getirilmesini sağlıyor.

Montaj gerektirmediği için kullanırken zorlanmayacağınız program süratli bir şekilde çalışıyor ve bulduğu kilitlenmiş dosyalarınızı tekrar kullanılabilir ışık halkası getiriyor. Ama dosyanın büyüklüğü ve şifrelenme düzeyine göre bu işlem uzun bir vakit alabiliyor. Eğer Rakhni virüsü bilgisayarınıza bulaştıysa yeniden Windows belirlemek bile işinize yaramayacaktır ve önemli dosyalarınız şifrelenmiş olarak kalmaya devam edecektir. Dolayısıyla RakhniDecryptor’u kuşkusuz denemeniz gerekiyor.

Program bilgisayarınızı virüslerden temizledikten sonradan kesinlikle baştan bulaşmasını engellemek için başka bir genel virüs programını etkin olarak kullanmayı unutmamanız gerekiyor. Rakhni ile birlikte benzer işlemler yapan başka virüsler de mevcut oysa bu program sadece Rakhni üstünde etkili olduğu için şifrelenmiş dosyalarınızın hangi uzantıyla şifrelendiğini teftiş etmeyi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi