RectorDecryptor indir

RectorDecryptor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RectorDecryptor programı bir uçtan bir uca Trojan-Ransom.Win32.Rector virüsünü bilgisayarınızdan kaldırabilir ve dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Kaspersky uzun yıllardır antivirüs piyasasının en popüler şirketlerinden bir adam başına ve hazırladığı emniyet araçları tamamen kullanıcıların bilgisayarlarını daha tehlikesiz bir şekilde kullanmalarına ihtimal tanıyor. Ama ayrıca Kaspersky ayrıca de diğer güvenlik şirketlerinin genel amaçlı hazır antivirüs programları tüm virüslere aleyhinde etkin olamıyorlar ve bir takım spesifik virüslere karşısında özel uygulamaların hazırlanması gerekiyor.

RectorDecryptor programı da bunlardan bir tanesi ve Trojan-Ransom.Win32.Rector adlı virüsü bilgisayarlardan iyice kurtarmak için kullanılabiliyor. Rector virüsünün yanına Xorast, Hanar ve Rakhni virüslerine karşı da etkili bir şekilde çalışabilen program, bu nedenle sistem güvenliğinizi sağlamanıza da muavin oluyor.

Bahsettiğimiz bu virüsler kullanıcıların bilgisayarlarındaki dosyaları erişilmez ışık halkası getirerek fidye talep eden virüsler ve oldukça baş ağrıtıcı olduklarını anlatmak mümkün. Erişilmez hale gelen dosyalarınızı RectorDecryptor programını kullanarak hemencecik etkin ülkü getirebiliyor ve bu nedenle fidyeyi ödemeden sisteminizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Windows’u tekrar ayarlamak bile bu virüslere karşısında etkin olamıyor, zira şifrelenen dosyalar Windows kurulumundan sonradan bile şifreli kalmaya devam ediyorlar. Dolayısıyla RectorDecryptor programına ihtiyacınız olabileceğini belirlemek lüzum.

Program herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bedava olarak sunuluyor. Bilgisayarınıza indirdiğiniz anda tarama işlemini başlatabilir, şifrelenmiş dosyalarınıza her yerde ulaşabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi