Registry Reviver

Registry Reviver

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
49 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Registry Reviver, Windows tescil defterini tarayabileceğiniz, hataları düzeltebileceğiniz ve optimize edebileceğiniz bir programdır.

Registry Reviver, Windows Tescil Defteri üzerindeki herhangi bir hatayı bularak, süratli bir şekilde onarmanıza olasılık karşılayan kapsamlı bir sistem aracıdır. Kayıt defteri üzerindeki hataları düzeltmenize ve optimize etmenize olasılık karşılayan program yardımıyla sistem performansınızı arttırabilirsiniz.

Epeyce sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üstünde yer alan tüm sekmeler epeyce organize şekilde yerleştirilmiştir ve ihtiyaç duyabileceğiniz bütün araçlar elinizin altındadır. Türkçe dil desteğine de sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır ve her tür işlemi otomatik olarak yerine getirir.

Program yardımıyla tescil defteri üzerinde ilk önce tarama yaptıktan daha sonra karşınıza gelen netice ekranın, bilgisayarınız üzerinde yer alan hataları, onarılıp onarılmadığını, son onarılma tarihini, lisans statüsünü, versiyonunu ve hatta bilgisayarınızın donanımsal bilgilerini bile görüntüleyebilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcılar isterlerse tarama işlemlerini kendi istekleri doğrultusunda düzenleyebilir ve filtreleyebilirler. Keza isterseniz derin tarama modunu kullanarak sistem hatalarını çok daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Registry Reviver ile tarama ve ayar işlemi yapmadan önce isterseniz o an kullanmakta olduğunu Windows Kayıt Defteri’ne ait yerine koyma alabilir ve mümkün bir data kaybı durumunda sisteminizi eski haline kolayca döndürebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını yaklaşık olarak hiç yormayan bir program olan Registry Reviver, buna karşın tarama, onarma ve optimizasyon işlemlerini epeyce süratli bir şekilde tamamlamaktadır. Kayıt defterleri üzerinde yer alan hataları incelemek, onarmak ve optimize etmek için bir programa ihtiyacınız varsa Registry Reviver’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

İndir

49 kez indirildi