RegRun Security Suite Platinum indir

RegRun Security Suite Platinum indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RegRun Security Suite Platinum ayrıntılı bir emniyet yazılımıdır.

RegRun Security Suite Platinum bilgisayarınıza rootkit, truva atı (trojan), virüs ve diğer fena amaçlı yazılımlara karşı bütün koruma sağlayan ayrıntılı bir antivirüs programıdır.

RegRun Security Suite Platinum bilgisayarınızın güvenliğini temin etmek için çoğu bileşeni hizmetinize sunuyor. Standart virüs arıtma işleminin yanında sunulan öteki özellikler şunlardır:

Rootkit Arıtma:

Rootkitler bilgisayarınızda görünmeden işlem yapabilen zararlı yazılımlardır. Windows açılışında aktiflerşen bu zararlı yazılımlar RegRun Security Suite Platinum göre bilgisayar açılışı sırasında tespit edilebilmekte ve etkisiz ayla getirilmektedir.

Windows Başlangıcı Denetleme Etme:

RegRun Security Suite Platinum Windows açılırken aktifleşen uygulamaları listeleyebilmektedir. Ardından bu uygulamalardan gereksiz olanları devredışı bırakabilmenize imkan tanıyan program herhangi bir yazılım Windows başlangıcında değiştirme yapmaya kalktığında sizi uyarabilmektedir. Bu sayede bilgisayar açılışıyla aktifleşen kötü amaçlı yazılımları engellerken düşüncesiz programları devredışı bırakarak açılış hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bağlantısı İzleme:

RegRun Security Suite Platinum ile hangi yazıllımların ve uygulamaların internet bağlantınızı kullandığını takip edebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan bilgi sızdıran fena amaçlı yazılımları tespit edebilirsiniz.

Boşboğaz Dosya Temizleme:

RegRun Security Suite Platinum ile internet önbelleğini, geveze dosyaları, depolanan geçici dosyaları ve kullanıcının seçeceği diğer dosyaları temizleyebilir ve bilgisayarınızı yavaşlatan bu çöpleri ortadan kaldırarak bilgisayar hızlandırma konusunda RegRun Security Suite Platinum’dan faydalanabilirsiniz.

RegRun Security Suite Platinum bahsedilen özelliklerden çok daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi