Remo Repair MOV Full indir

Remo Repair MOV Full indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
347 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bozuk, hasarlı MP4 ve MOV uzantılı video dosyaları onarma programı

Remo Repair MOV, Windows kullanıcıları için hazırlanmış en iyi MOV ve MP4 video dosyası onarma programı. Oynatılmayan, bozuk, hasarlı Mov ve MP4 uzantılı video dosyalarını onarmak için tek yapmanız gereken; dosyayı seçmek ve “Repair” butonuna tıklamak.

Kodak, Canon, Nikon, FujiFilm, Sony ve öteki dijital kameralar, Go Pro, zeki telefonlar (Android ve iPhone) ile çekilen videoların oynatılmasında sorun yaşanması durumunda kullanabilecek, en kolay ve etkin video dosyası onarma programı diyebilirim. Video oynatıcıda oynatılamayan, bozuk – hasarlı olmasından kaynaklı kusur mesajıyla karşılaştığınız videolarınız için bu programı kullanmanızı öneririm. Mov ve MP4 formatındaki videoyu hızlıca onararak istenilen bir video oynatıcıda görüntülemeye hazırlanmış getiren kolay kullanımlı bir program.

Video dosyalarını onarmak dışında QuickTime Player’da karşılaştığınız bir hatayı incelemek, videodaki sesin senkronizasyon sorununu tamir etmek, kodek sorunlarını çözmek veya aktarım esnasında kesinti nedeniyle bozulan videoyu düzeltmek için de kullanabileceğiniz etkili bir video onarma programı olan Remo Repair MOV, ses tarafında sowt – RAW – mp4a, video tarafında avc1 – mp4v – mjpeg video dosya kodeklerini destekliyor.

Remo Repair MOV Özellikleri:

Video dosyalarındaki bütün sorunları yalnızca birkaç adımda tehlikesiz bir şekilde giderir. QuickTime Player’da oynatılmayan MOV ve MP4 dosyasını düzeltebilir. iPhone’lar ve GoPro kameralarda kaydedilen videoları düzeltir. Harici ve dahili sürücülerde, hafıza kartlarında, iPod, USB flash sürücü vb. cihazlarda saklanan MOV videoları onarır. Kaydetmeden önce onarılan MOV ve MP4 videolarının önizlemesini sağlar. Sade arayüz ve kolay adımlar MOV ve MP4 video onarma işlemini daha kolay ve kolay ışık halkası getirir.

İLGİLİ SORULAR

Videodaki Kişinin Yüzünü Nasıl Netleştirebilirim? YENİ BİR SORU SOR

İndirİndir

347 kez indirildi