RemoveIT Pro indir

RemoveIT Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RemoveIT Pro, virüs, truva atı ve casus yazılım gibi kötü niyetli yazılımları tanıyarak bunları sizin adınıza etkisiz ayla getirir.

RemoveIT Pro, bilgisayarınız için derin bir tarama yaparak sisteminize bulaşmış zararlı yazılım, virüs, truva atı vb. kötü niyetli yazılımları siler. Bu kötü niyetli yazılımları bulduğunda size ne yapması gerektiğini sorar. Karantinaya alabilir veya yazılımı ayrıntılarıyla bilgisayarınızından silebilirsiniz. Zararlı yazılımların verdiği hasarı giderebilmektedir. Sisteminizi en güvenli hale getirmek için özenle çalışır.

Virüs, truva atı (trojan), casus yazılım (spyware), kötü niyetli yazılım (malware), internet solucanları (worm), reklam amaçlı yazılım (adware) gibi zararlı bir fazla yazılımı evvelden tanır ve güvenliğiniz için zorunlu olanı yapar.

RemoveIT Pro, reel zamanlı koruma programıdır. Program sahip olduğu veritabanıyla bir çalışır. Tarama ve temizleme işlemlerini bu veritabanına tarafından yapar. Yeni sürüm ile birlikte virüs veritabanı en son halini alarak genişletilmiştir. Program açılış dosyası, operasyon yöneticisi ve hizmet yöneticisi gibi 3 aracı kullanır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi