Reset Data Usage

Reset Data Usage

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Reset Veri Usage uygulamasını kullanarak Windows 10 cihazlarınızda data uygulama istatistiklerinizi kolaylıkla sıfırlayabilirsiniz.

Reset Veri Usage uygulamasını kullanarak Windows 10 cihazlarınızda data dilekçe istatistiklerinizi kolaylıkla sıfırlayabilirsiniz.

Windows 10 işletim sisteminde, Wi-Fi ve Ethernet üzerinden harcadığınız veri miktarını inceleyebiliyorsunuz. Sisteminizde yüklü olan uygulamaların internet kullanımıyla birlikte harcadığınız toplam veri miktarını ve uygulamaların harcadığı veri miktarlarını inceleyebilme imkanı veren bu özellik, kullanmadığınız uygulamaların internet uygulama takibini de kolaylaştırıyor.

Windows 10’un bu özelliğini, internet kotanızı peşine düşüp takip etmek nedeniyle kullanıyorsanız ve istatistikleri anekdot alıyorsanız kayıtlı periyotlarda sıfırlamak isteyebilirsiniz. Ama Windows 10, ne yazık ancak bilgi kullanımı istatistiklerini sıfırlamanız için bir seçenek sunmuyor. Bunu tek bir tıkla gerçekleştirebilme imkanı veren Reset Veri Usage uygulamasıyla, hiçbir ek operasyon yapmanıza gerek kalmıyor. Uygulamanın 32-bit ya da 64-bit versiyonlarından, sisteminize yerinde olanı çalıştırdıktan sonra kurulum yapmanıza gerek kalmadan “Reset Bilgi Usage” butonuna tıklamanız tatmin edici olacaktır.

İndir

46 kez indirildi