Riot Isolator indir

Riot Isolator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Riot Isolator ile bilgisayarınızda bulunan casus yazılımların farkında varabiliyor ve daha güvenli bir ortam sağlayabiliyorsunuz.

Riot Isolator, bireysel bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir gizlilik ve güvenlik aracı olarak dikkatimizi çekiyor. Casus programları önlemek için geliştirilen bu program sayesinden kendinizi daha tehlikesiz hissedebiliyorsunuz.

Iyice bedava ve fazla amaçlı bir yazılım olan Riot Isolator, kolay arayüzü ve kullanışlı yapısıyla ön plana çıkıyor. Dört başlıca seçenek aşağıda bulunan öbür araçlara sahip olan porgram, temelde bilgisayarınızı izleyen bir emniyet yazılımıdır. Eraser, Toolbox, Unlocker ve Network seçeneklerine sahip olan Riot Isolator, bilgisayarınızdaki dosyaları tehlikesiz bir şekilde silmenize de olanak sağlıyor. Bulunduğunuz ağı da analiz altına bölge bu küçük program, gelebilecek saldırılara karşısında önlem alıyor. Keylogger önleme, web kamera açmayı engelleme, kötüye kullanıma aksilik etme, ses koruması ve hakiki zamanlı koruma özellikleriyle kullanıcılarını rahatlatıyor.

Virüs programlarına da takılmayan program epeyce hafif yapısıyla da ön plana çıkıyor. Her bilgisayarda olması gereken bir program olduğunu söyleyebileceğim Riot Isolator, bilgisayarınıza gelebilecek her türlü saldırıya aleyhinde tedbir almanıza muavin oluyor.

Riot Isolator programını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi